Firma Qimarox przewozi więcej z nowym zespołem pojazdów kategorii BE

Firma Qimarox dokonała zakupu nowego zespołu pojazdów kategorii BE do przewozu części. Specjalna przyczepa kategorii BE, stworzona przez firmę Carrosserie Bakker w Montfoort, umożliwia producentowi paletyzatorów i pionowych systemów transportowych przewóz jeszcze większej ilości produktów. Kierowca Kaj Hannessen (na zdjęciu po lewej) w zeszłym tygodniu otrzymał klucze do ciągnika siodłowego Iveco Daily oraz przyczepy kategorii BE.
Qimarox BE-combinatie
Wcześniej firma Qimarox dysponowała samochodem Mercedes-Benz Sprinter z przyczepą, jednak konieczna była jego pilna wymiana. Po zapoznaniu się z różnymi opcjami, firma Qimarox zdecydowała się ostatecznie na zakup nowego zespołu pojazdów kategorii BE. Specjalna przyczepa oferuje większą ilość miejsca niż Mercedes-Benz Sprinter z przyczepą, dzięki czemu firma z Harderwijk jest obecnie w stanie przewozić jeszcze więcej. Przesuwne kurtyny umożliwiają załadunek i rozładunek przyczepy po bokach, co stanowi idealne rozwiązanie dla długich elementów, transportowanych często przez firmę Qimarox.

Firma Qimarox będzie przede wszystkim wykorzystywać ten zespół pojazdów do odbioru mniejszych dostaw od dostawców, którzy nie dysponują własnymi środkami transportu. Firma Qimarox zajmuje się zwykle również odbiorem niestandardowych komponentów, które nie są produkowane seryjnie. Ponieważ nowy zespół pojazdów kategorii BE może przewozić więcej niż wcześniej, transport może przebiegać w sposób bardziej wydajny i zorganizowany, na przykład poprzez łączenie wielu przesyłek. 

Qimarox BE-combinatie

Qimarox highlights