System Securyfence ze stali nierdzewnej teraz dostępny z magazynu

Firma Qimarox znacznie zmniejszyła czas dostawy wersji ze stali nierdzewnej systemu ogrodzeń bezpieczeństwa Securyfence. Wszystkie panele ze stali nierdzewnej, kolumny, drzwi i inne elementy są obecnie dostępne w magazynach i mogą zostać dostarczone w ciągu kilku dni. Jednocześnie, firma Qimarox rozszerzyła asortyment systemów ze stali nierdzewnej. Panele o maksymalnej szerokości 1495 mm są teraz dostępne również w wersji ze stali nierdzewnej. 

W przetwórstwie spożywczym i farmaceutycznym, gdzie stosuje się restrykcyjne przepisy dotyczące higieny, stal nierdzewna jest standardem, jeżeli chodzi o maszyny i ich ogrodzenia bezpieczeństwa. Jednakże, zbyt często zamówienia wersji ze stali nierdzewnej oznaczają potrzebę dostosowania, co prowadzi do długich terminów dostawy.

Firma Qimarox wypracowała sobie renomę dzięki świetnemu systemowi ogrodzeń bezpieczeństwa Securyfence, który jest również dostępny z magazynów w wersji ze stali nierdzewnej. Oznacza to, że firmy zajmujące się przetwórstwem żywności oraz firmy farmaceutyczne mogą w ciągu kilku dni zainstalować system przesiewowy, który spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa.

Wyjątkowo duże panele

Firma Qimarox rozszerzyła również gamę ogrodzeń Securyfence ze stali nierdzewnej. Największy panel (1495 mm szerokości) niedawno pojawił się również w wersji ze stali nierdzewnej. Oznacza to, że potrzeba teraz mniej kolumn, aby stworzyć bezpieczny i niezawodny system ogrodzeń bezpieczeństwa, co sprawia, że Securyfence jest jeszcze bardziej atrakcyjną inwestycją.

Panele siatkowe są obecnie dostępne w sześciu różnych standardowych szerokościach, od 225 do 1495 milimetrów. Dzięki małej wielkości oczek 40 na 40 mm, można bezpiecznie umieścić panele w pobliżu maszyn.

Profilowane panele siatkowe

Securyfence to elastyczny, modułowy system ogrodzeń bezpieczeństwa. Charakterystyczne, profilowane panele siatkowe zapewniają dodatkową sztywność, a tym samym zapewniają większe bezpieczeństwo. System Securyfence jest zaskakująco łatwy w montażu, częściowo ze względu na profilowanie. Panele siatkowe są zamocowane do pionowych słupków z rurami poziomymi, które mogą być przewlekane przez oczka paneli siatkowych. Końce rur są następnie mocowane do słupów przy użyciu śrub.

Dzięki swej prostej, ale skutecznej konstrukcji, systemy ogrodzeń bezpieczeństwa Securyfence są nie tylko silne, ale również elastyczne i można je szybko dostosować do indywidualnych potrzeb. Wszystko, co muszą zrobić instalatorzy, to docięcie i/lub przypiłowanie paneli z siatki i rur na wymiar.

System ogrodzeń bezpieczeństwa Securyfence spełnia wszystkie wymogi Dyrektywy Maszynowej 2006/42/WE.

O firmie Qimarox

Qimarox jest wiodącym producentem wytrzymałych i niezawodnych komponentów systemów transportu materiałów. Innowacyjne koncepcje, opatentowane technologie oraz ciągły rozwój pozwalają firmie Quimarox (która wyłoniła się z Nedpack) wytwarzać podnośniki produktów, paletyzatory oraz ogrodzenia bezpieczeństwa, które łączą elastyczność i wydajność przy niskich całkowitych kosztach posiadania. Integratorzy systemów oraz producenci oryginalnego sprzętu z całego świata używają maszyn i ogrodzeń firmy Qimarox w systemach na końcu linii, a także w systemach magazynowania i przygotowania zamówień w różnych gałęziach przemysłu. W celu uzyskania dalszych informacji, prosimy o odwiedzenie strony www.qimarox.com

Qimarox highlights