Martijn Smit zasila szeregi działu sprzedaży firmy Qimarox

Pierwszego listopada bieżącego roku, Martijn Smit obejmie stanowisko kierownika działu sprzedaży firmy Qimarox. Smit ma zamiar skupić się na globalnej promocji w imieniu producenta standardowych przenośników pionowych, modułów paletyzujących i owijarek pierścieniowych do owijania folią stretch, skierowanej do odbiorców końcowych. We współpracy z partnerami regionalnymi oraz certyfikowanymi partnerami systemowymi, różne moduły Qimarox zostaną włączone do projektów opakowań zbiorczych. Smit pokieruje zespołem sprzedaży firmy Qimarox, który w ostatnich latach rozrósł się do dwunastu pracowników. Smit jest znaną twarzą w świecie systemów końcowego pakowania zbiorczego. Spędził prawie dziesięć lat na stanowisku dyrektora i właściciela firmy Matco, sprawiając, że stała się ona jednym ze specjalistów działających na międzynarodowym rynku systemów foliowania.

Smit doskonale zna organizację firmy Qimarox. W przeszłości, w imieniu firmy Matco, współpracował intensywnie z jej przedstawicielami nad licznymi projektami dotyczącymi końcowego pakowania zbiorczego. „Zawsze byłem bardzo zadowolony ze współpracy z Martijnem. Świetnie się ze sobą rozumiemy”, wyjaśnia Pieter Hannessen, założyciel i właściciel firmy Qimarox.

W ubiegłych latach firma Qimarox stała się globalnym producentem standardowych komponentów dla systemów obróbki materiałów, która to gałąź przemysłu doświadczyła w ostatnim czasie znacznego wzrostu. Pojawienie się Smita pozwoli nam umocnić i przyspieszyć ten trend. „Martijn posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, rozumie marketing i jest ukierunkowany międzynarodowo. Z Martijnem na pokładzie będziemy mogli bardziej skupić się na usługach posprzedażowych, ucząc się na doświadczeniach naszych klientów końcowych i wykorzystując te informacje do wytwarzania jeszcze lepszych produktów”, mówi Hannessen.

Arena międzynarodowa

Martijn Smit z niecierpliwością oczekuje ponownego zaznajomienia się z rynkiem systemów końcowego pakowania zbiorczego. W ubiegłym roku zajmował on stanowisko kierownika operacyjnego firmy Roelofsen, specjalisty w produkcji nadwozi z Raalte. „To była świetna zabawa oraz cenne doświadczenie, jednak od tamtego czasu moje zainteresowanie budową maszyn jedynie wzrosło. Co więcej, pracowałem tam jako kierownik operacyjny, przez co brakowało mi poczucia zaangażowania w sprzedaż i kontakty z klientami. W Qimarox będę miał okazję współpracować z klientami końcowymi wiodącymi w różnych sektorach”.

Smit zna firmę Qimarox od 2002 roku. „Qimarox jest doskonałym przykładem producenta maszyn, któremu udało się wyrobić sobie unikalną pozycję na rynku z międzynarodową bazą klientów, koncentrując się na modułowej budowie i standaryzacji. Naprawdę nie mogę doczekać się, aby wraz z całym zespołem sprzedaży umocnić tę pozycję jeszcze bardziej”.

O firmie Qimarox

Firma Qimarox jest wiodącym producentem komponentów do systemów transportu materiałów, charakteryzujących się solidną konstrukcją i niezawodnością. Innowacyjne rozwiązania, opatentowane technologie oraz ciągły rozwój umożliwiają firmie Qimarox (która powstała z firmy Nedpack) produkcję przenośników produktów i paletyzatorów, łączących elastyczność i wydajność z niskim całkowitym kosztem eksploatacji. Integratorzy systemów oraz producenci oryginalnego sprzętu z całego świata korzystają z maszyn końcowego pakowania zbiorczego oraz systemów składowania i kompletacji zamówień firmy Qimarox w różnych gałęziach przemysłu. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.qimarox.com.

Qimarox highlights